O naší společnosti VLABO, s.r.o.

Jsme česká rodinná společnost VLABO, s.r.o., která byla založena v roce 1994. Od roku 1996 je naším hlavním předmětem podnikání výroba nábytku a kompletní vybavování interiérů.

Máme vlastní tým designérů a spolupracujeme s významnými architekty, čímž zaručujeme zákazníkovi dokonalé sladění celého interiéru. Klademe důraz na preciznost řemeslného zpracování a nadstandardní služby pro naše zákazníky.

Strategií managementu a celého kolektivu společnosti VLABO, s.r.o. je spokojený zákazník. Jsme rádi, že mnoho nových zakázek je realizováno na doporučení našich zákazníků, mezi kterými jsou majitelé bytů a domů, soukromé společnosti, velké korporace i státní instituce.

Co nabízíme?

  • konzultace
  • návrh designu nábytku a vizualizace celého interiéru
  • nezávaznou cenovou nabídku
  • výrobu typizovaného i zakázkového nábytku
  • dodávku veškerého vybavení interiéru
  • instalace a montáž nábytku u zákazníka včetně dopravy, likvidace obalů a úklidu
  • záruční a pozáruční servis

 

Technologie a výrobní prostory společnosti VLABO, s.r.o.

Dbáme na to, abychom vždy disponovali špičkovou moderní technologií pro výrobu nábytku a zkušenými zaměstnanci. Jen tak můžeme docílit vysoké kvality našich výrobků a potřebné produktivity práce.

Nářezové CNC centrum

Vakuový manipulátor

Olepovací stroj na hrany

CNC obráběcí centrum

Výrobní a návrhářský software

Nábytek VLABO, s.r.o. a ekologie

Zlepšení tepelně technických vlastností objektu VLABO

 

Vyrábíme zdravotně nezávadné výrobky s ochrannou známkou "Ekologicky šetrný výrobek" pro kancelářský a zdravotnický nábytek. Kvalitu podtrhuje i zavedený a certifikovaný systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009 pro procesy Vývoj, výroba a prodej nábytku, Návrhy a kompletní vybavování interiérů.

           

 

 

Vyrobilo studio NetAction.cz